Bellona Genç Odası Takımları

Bellona Genç Odası Takımları

Her çocuk büyürken kendine özel bir alanı olmasını ister. Bu alan yalnızca ona özel olmalı ve içinde istediği gibi vakit geçirebilmelidir. Çocuk gelişim uzmanları da bunun doğru bir yöntem olduğunu vurgular. Ayrıca çocuğun odası içinde zaman geçirmek isteyeceği kadar kayifli ve annenin rahat bir düzen sağlayabileceği kadar kullanışlı olmalıdır. Ev tekstilinin öncülerinden Bellona bu konuda çok şık ve yaratıcı tasarımlar ortaya koymuştur. Her çocuğun zevkine hitap edebilecek renk ve tasarımlar mümkün.

bellona-genc-odasi-takimlari-3

bellona-genc-odasi-takimlari-2

Bellona Ranzalı Genç Odaları

Çocuklarınız aynı odada kalıyorsa buna uygun ranza tasarımları da mevcut. Yatak başlıklarında, dolaplarda, mobilya ve duvar süslemelerinde çocukların hayal gücüne ve ilgi alanlarına göre pek çok seçenek bulunabilir. Renkler çok canlı ve ilgi çekici. Kız çocuklar için de erkek çocuklar için de standart renk seçeneklerinin dışına çıkılıp daha canlı ve sevimi tasarımlar yapılmış. Kahve tonları, pembe, kiremit, mavi ve yeşil tonlar renklendirmeye eşlik ediyor. Çalışma masaları için tasarlanan küçük boy ofis koltukları çocuklarınız için son derece rahat olup ders çalışmasını kolaylaştıracak nitelikte.

bellona-genc-odasi-takimlari-5

bellona-genc-odasi-takimlari-4

Modern Genç Odası Modelleri 2016 Bellona

Ranza seçeneğini tercih edenler için kahverengi ve beyaz ahşap seçenekler mevcut. Çalışma masalarına eklenen kütüphaneler masaların dağınıklığının çabuk giderilmesini sağlayacak kadar kullanışlı. Gardıroplar ve komodinler çocuğunuzun bütün eşyalarını rahatlıkla sığdırabileceğiniz genişlikte. Başucu dolabı, çocuğunuzun özel eşyalarını koyabileceği ve ışıklandırma yaparak uyumadan önce kitap okuyabileceği şekilde tasarlanmış. Çocuklarınız bu şık ve kullanışlı mobilyalarla döşenmiş odada hem çok keyifli zaman geçirecek hem de siz onun için rahat ve kullanışlı bir düzen sağlayabileceksiniz.

bellona-genc-odasi-takimlari-6

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *