Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuğu olan ailelerin en güzel telaşlarından birisi de onun odasının dekorasyonunu yapmaktır. Bir çocuğunuz var ise onun hayal dünyası ile bağdaşlaşan, içinde mutlu olacağı ve hayallerini gerçekleştirebileceği alanlar yapmanız gerekir. Kız çocukları için yapabileceğiniz farklı dekorasyon fikirlerini sizler ile paylaşacağız. İki çocuğunuz var ise, dekoratif, ranza modellerini kullanarak şık ve modern bir oda oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği objeleri bir arada kullanarak onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği renkleri onun odasında kullanabilir ve odasının tavanına dekoratif asma tavan yaptırabilirsiniz. Çocukların büyüme çağında her yeri çizmek istemesi ve duvarları boyaması çoğu zaman önlenemiyor.

kiz-cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-3

kiz-cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-2

2016 Kız Genç Odası Mobilyaları

Çocuğunuzun hayallerini çizebilmesi için ona bir duvar ayırabilir, diğer duvarları ise duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz. Ev şeklinde tasarlanmış yataklar ve ranza modelleri ile çocuğunuza masallardaki gibi bir oda hediye edebilirsiniz. Kız çocuklarının her daim çok sevdiği bebeklerini bir oyuncak alanı oluşturarak oraya yerleştirebilirsiniz. Renkli odalar her zaman çocukların daha çok dikkatini çekiyor. En az hayalleri kadar renkli bir oda dekore ederek çocuğunuzun mutlu büyümesini sağlayabilirsiniz. Renkli resim çerçeveleri ile duvarları süsleyebilir, şık aydınlatmalarla dekorasyonları tamamlayabilirsiniz.

kiz-cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-4

kiz-cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-6

kiz-cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-5

Modern Kız Çocuk Odası Takımları

Küçük odaların dekorasyonunda beyaz ve pastel tonlarını bir arada kullanarak daha modern ve genç bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun rahatlıkla ders çalışabilmesi için en çok ışık alan yere çalışma masasını yerleştirebilir ve odasına dekoratif bir kitaplık yerleştirerek tüm kitaplarını, defterlerini, günlüklerini görmesini sağlayabilirsiniz.

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *