Mutfak Masası Modelleri

Mutfak Masası Modelleri

Zamanın çoğunun mutfaklar da geçirdiğimiz kendimize ve sevdiklerimize güzel yemek masaları hazırladığımız mutfaklar. Mutfak ve yemek kavramını tamamlayan yemek masaları mutfaklar için oldukça önem taşımaktadır. Mutfak masaları, hem klasik modelleri, hem de çağa ayak uyduran farklı modern modelleri ile mutfaklarınıza renk, modernlik katacaktır. Mutfak masaları dar mutfakları için oldukça alternatif seçimler sunar katlanabilen mutfak masa modelleri yemek yedikten sonra kolaylık içe içe girebildiği de mutfak yer sorunu yaratmayan modelleri de mevcuttur. Klasik olan modelleri de oldukça farklı model ve renkleri de mevcuttur. Bu yıllın mutfak masalarında birkaç modeli inceleyelim mutfak masası almadan fikriniz osun.

mutfak-masasi-modelleri-2

mutfak-masasi-modelleri-3

Beyaz olan ve dikdörtgen şeklinde tasarlanmış olan üzeri cam ve camın için de mor desenli çiçeklerle desenlendirilmiş görselliğin ve modernliğin bir arada bulunduğu bir mutfak masası modelidir. Beyaz mutfaklar için özellikle ve duvar kağıtları ve ya duvar boyası mor ve morun tonları ile uyum sağladığınız mükemmel bir seçimlik olacaktır. Cam masalar bu yıl oldukça mutfaklar da sık sık rastladığımız mutfak masa modelleridir kare şeklinde, yuvarlak, geometrik şekilli ve desenli olanları da vardır.

mutfak-masasi-modelleri-4

mutfak-masasi-modelleri-5

Kare şeklinde tasarlanmış ahşap olun ceviz ağacından üretilen klasik bir mutfak masa modelidir, ahşap masalar eskiden olduğu gibi halen yemek masaların da güncelliğini kaybetmemiş farklı model ve ahşabın farklı tonları ile mutfakları tamamlamaktadır. Yuvarlak olan modelleri, kare, dikdörtgen şeklin de tasarlanmış olan modelleri farklı boyutta ve farklı modelleri vardır ahşap masalar küçük mutfakları da düşünmüşler içe içe kolayca girebilen mutfağınıza yer sorunu yaratmayan modelleri de vardır.

Related Post

Mutfak Dolabı Seçimi Nasıl Olmalı

Mutfak Dolabı Seçimi Nasıl Olmalı

Evde bayanların en çok vakit geçirdikleri odaların başında gelen mutfaklar gelmektedir. Gündelik zamanın büyük çoğunluğunun harcandığı mutfaklar, bu yüzden tasarımına,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *