Klasik Mobilyanın En Şık Modelleri Maskoda

Klasik Mobilyanın En Şık Modelleri Maskoda

Mobilya kenti olarak da adlandırılan ve kısaca masko diye hitap edilen İstabul mobilya ve ahşap eşya imalatçıları küçük sanayi sitesi yapı kooperatifi, hizmete girdiği 1984 yılından beri mağaza ve müşteri sayısını yıldan yıla katlayarak arttırmaya devam etmektedir. Evini döşeyecek olanların mutlaka gidip görmeleri ve fikir sahibi olmaları gereken bir mobilya çarşısı olan masko, her zevke ve tarza hitap eden birbirinden çeşitli ürünlerle müşterisini beklemektedir. İhtişamın gözler önüne serilmesinin en güzel yansıması olan klasik masko mobilya çeşitlerinde de Türkiye’de ilk sıralarda yer alan masko, müşterisine sunduğu birbirinden güzel klasik yemek odaları, yatak odaları ya da diğer eşya ve aksesuarlar ile Türkiye’nin mobilya açısından gözde mekanlarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Klasik mobilya modelleri

Bünyesinde barındırdığı başarılı işletmeler ve müşteri memnuniyetine yönelik kaliteli hizmet anlayışı, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile masko’yu müşteri açısından daha da cezbedici hale sokmaktadır. maskoda Klasik mobilya modellerinin en güzel örneklerinin sergilendiği bu yerde hem mağaza çokluğu hem de bu mağaza çokluğuna paralel olarak fiyat aralığının da geniş olması her kesimden insanın rahatlıkla gelip alışveriş yapabilmesini kolaylaştırmaktadır.

Evini saray gibi yapmak isteyenlerin tarzı olan klasik tarz, masko’da tüm güzelliği ile müşterisini beklemektedir. Bulunduğu yer olan İstanbul İkitelli’ye gidemeyecek olanlar için ise masko, kendi web sitesini oluşturmuştur. Hem ürünler hem de firmalarla ilgili ayrıntılı bilgiler içeren bu site müşteriye oldukça kolaylık sunmaktadır.

Klasik mobilya resimleri

Tüm tarzların rahatlıkla görülebileceği görsel öğelerin yanı sıra bahçeden banyoya evin her köşesi ile ilgili farklı özellikte ve tarzda eşyalar da bu sitede yer almaktadır. Zamandan ve mekandan tasarruf sağlayan bu site, ev ile ilgili güzel fikirler sunmaktadır. Her ne kadar ürünlerle ilgili fiyat belirtilmiyor olsa da ürünü satan mağazanın telefon bilgileri sayesinde birebir irtibata geçilerek öğrenilmek istenen diğer bilgilere erişilebilmektedir. Şöhretim temsilcisi, asaletin simgesi masko klasik mobilya, 2016’ya yakışan çok şık tasarımlarla karşınıza çıkmaktadır.

2016 yılının en son trendlerini ayağınıza getiren masko web sitesi, eşya ve dekorasyonu bir araya getirerek müşterinin algısında farkındalık yaratmayı başarmıştır. Geçmişten günümüze giderek artan mağaza ve ürün yelpazesi, doğrudan müşteri sayısına etki etmiş ve bugün mobilyada bir dev haline gelmesini sağlamıştır. Klasikten vazgeçmeyenlerin ilk adresi olan masko, sunduğu kaliteli ve uzun ömürlü ürünler ile de göz doldurmaya ve gönüllerde taht kurmaya devam etmektedir. Yılların verdiği birikim ve deneyimle de mağaza ve müşteri sayısını yıldan yıla çoğaltarak ilerlemektedir.

Klasik mobilya takımları

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *