Banyolar İçin En Güzel Dolap Örnekleri

Banyolar İçin En Güzel Dolap Örnekleri

Evlerin üvey evlatları olan banyolar, gereğince özen gösterilmeyen alanlardan olmuştur. Oysa banyoların da kullanışlı bir şekilde dekore edilmesi gerekmektedir.

Banyolarınızda kullanabileceğiniz birçok kullanışlı dolap seçeneğini dekorasyon firmalarından talep edebilirsiniz. Siz de yenilemek istediğiniz banyolar için dolap örnekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Birbirinden şık dolap örnekleri arasından istediğinizi seçmeniz için modern ve klasik seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Bathroom_Ideas_SS14_Romsey

Mutfak Dolaplarıyla Takım Modeller

Genelde mutfak ve banyo dolaplarında aynı renkler tercih edilir. Yeni nesil ev dekorasyonlarında birbirleriyle uygun olan evlerin geçiş alanları ve antre dolapları, banyo ve mutfak dolapları birbirleriyle takım olarak tercih edilir.

Günümüzde küçük banyolar için dolap modelleri 3 boyutlu ürünler arasından tercih edilebilir. Derinlik katan bu ürünler, küçük banyoları daha ferah gösterir. Bu şekilde her zaman mekânsal derinliği ayarlama şansınız olur.

Büyük Fayanslar

Yeni nesil büyük boyutlu fayansların banyo dekorasyonu konusunda pratik çözümleri olduğunu bilmeniz gerekir.

Boyut olarak büyük olduklarından daha kolay bir şekilde montaj yapılır ve zamandan kar etmek mümkün olur. Ayrıca oldukça şık fayans seçenekleriyle her zaman görsel açıdan şık bir ürün ortaya çıkarmanız mümkün olabilir.

bacdcc302df9fbae249cffcb3a079be8

Kullanışlı Dolaplar

Banyonuzda kullanacağınız dolapların öncelikle kullanışlı olmasına özen göstermeniz gerekecektir. Dolapların banyodaki ürünlerin içine sığacağı boyutlarda olması gerekmektedir.

Ayrıca havlular ve diğer banyo eşyalarının nemden etkilenmeyecek şekilde saklanması için uygun bir kullanışlılık gerekecektir. Profesyonel destek alabileceğiniz mimarlara bile ihtiyaç duymadan pratik bir şekilde alıp monte ettireceğiniz banyo dolaplarının yerleşik bir şekilde takılması işinizi kolaylaştıracak, deprem gibi durumlar söz konusu olduğunda dolapların devrilme riski de olmaz.

Yenilemek istediğiniz banyolarınız için dolap modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Yapı marketlerden de satın alabileceğiniz bu ürünler, kolay bir şekilde monte edilmektedir

Project_Bathroom_Dream

Doğa Temalı Banyolar

Doğa temalı banyoların da moda olduğu son yıllarda, özellikle banyo fayansları seçimi ile eğlenceli bir banyo yaratabilirsiniz.

Birbirinden şık banyo dekorasyonu ürünleriyle tamamlayacağınız doğal tasarımlarda deniz temalı tasarımlar kullanılmakta ve banyonun daha büyük görünmesi sağlanmaktadır. Birçok alternatifi değerlendirerek, banyolarınızı en iyi şekilde dekore edebilirsiniz.

 

Related Post

Modern Banyolarda Mobilya Nasıl Olmalı

Modern Banyolarda Mobilya Nasıl Olmalı

Ev dekorasyonu özellikle banyo mobilyası pek çok ev sahibi için büyük önem taşımaktadır. Genellikle insanlar evlerinin her bölümünün kendine özgü…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *